Fizjoterapia sportowa

To model pracy ze sportowcem, który ma na celu wspomaganie treningu, optymalizację osiągnięć sportowych, wzmocnienie regeneracji powysiłkowej oraz przygotowanie zawodnika do startu.

Sport uprawiany zawodowo wymaga ciągłego przekraczania własnych granic, co niestety często prowadzi do kontuzji. Aby zapobiec tego typu sytuacjom jedno z najważniejszych wyzwań dla zespołu treningowego to regularne wykonywanie czynności zapobiegających urazom.

JEŚLI PRZYDARZY SIĘ KONTUZJA

Pomożemy Ci w bezpiecznym, możliwie jak najszybszym powrocie do uprawiania sportu. W tym przypadku ważna jest znajomość specyfiki leczenia urazów przez fizjoterapeutę i jego doświadczenie w prowadzeniu osób intensywnie eksploatujących swoje ciało.

FIZJOTERAPIA SPORTOWA U OSÓB ZDROWYCH

Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie możesz skorzystać z fizjoterapii sportowej w celu wsparcia ogólnej kondycji i stanu zdrowia.

Współpracujemy z licznymi klubami sportowymi

Piotr Piórko
zawodnik KŻ Orzeł Łódź
Arkadiusz Reca
piłkarz, reprezentant Polski
Adrian Duszak
vice-mistrz Świata w Teqballu
Szymon Marciniak
sędzia piłkarski

Praca fizjoterapeuty z kontuzjowanym piłkarzem nożnym

Fizjoterapeuta Adrian Małek opowiada o urazie stawu skokowego.

Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie artykuły zawierające przydatną wiedzą z zakresu zdrowia i odpowiedniego odżywiania.
Kliknij w artykuł aby dowiedzieć się więcej na wybrany temat.

Dlaczego warto odpoczywać?

O ile o benefitach płynących z regularnej aktywności fizycznej nikogo nie trzeba przekonywać, to korzyści wynikające z regeneracji powysiłkowej są wciąż marginalizowane, a odpoczynek po treningu często pomijany. Wydaje

III filary zdrowego biegacza – trening uzupełniający

Zaczynając swoją przygodę z bieganiem mamy różne motywacje. Jedni pragną zrzucić kilka zbędnych kilogramów, drudzy chcą zmierzyć się z wyzwaniem przebiegnięcia zawodów, a dla wielu będzie to po prostu

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214