Zabiegi operacyjne

Pod marką ESSE dla zdrowia łączymy wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, którzy współpracują ze sobą tak, aby zapewnić Ci jak najbardziej kompleksową opiekę zdrowotną. Chcemy, abyś czuł się u nas bezpiecznie i swobodnie, dlatego pamiętaj, że stale pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Umów konsultację

Chcąc wprowadzić nową jakość usług oferujemy naszym pacjentom w cenie zabiegu konsultację kwalifikacyjną i dwie konsultacje pozabiegowe, procedurę operacyjną oraz rehabilitację w jednej z naszych 3 placówek, które mieszczą się w Łodzi, Warszawie oraz Płocku. Zabiegi operacyjne przeprowadzamy w Łodzi w nowoczesnym szpitalu z pełnym zapleczem. Większość zabiegów przeprowadzanych jest w systemie jednego dnia.

Ilość zabiegów rehabilitacyjnych uzależniona jest od rodzaju zabiegu i jego rozległości. Jednorazowa sesja fizjoterapeutyczna trwa średnio około 2 godzin i obejmuje wstępny wywiad, ćwiczenia indywidualne, kinezyterapię oraz fizykoterapię. Nasi magistrowie fizjoterapii mają ogromne doświadczenie w rehabilitacji po zabiegowej i dobierają ćwiczenia i procedury indywidualnie pod możliwości czasowe i ruchowe każdego pacjenta.

Współpracujmy także ze punktem posiadającym zaopatrzenie ortopedyczne (kule, ortezy, stabilizatory, wózki itp.) także refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pacjentom, którzy zdecydują się na komercyjny zabieg dedykujemy również indywidulanego opiekuna, który przeprowadzi pacjenta przez cały proces wraz z wyznaczeniem terminu zabiegu, konsultacji i sesji fizjoterapeutycznej, a także pomoże w innych kwestiach związanych z przygotowaniem do zabiegu.

Cena zabiegu operacyjnego wyliczana jest indywidualnie dla każdego Pacjenta.

Koordynator zabiegów medycznych

Zabiegi medyczne zawsze wiążą się z niepokojem ze strony Pacjentów. Oprócz troski o własne zdrowie dochodzą kwestie dopilnowania formalności i zorganizowania zabiegu. W ESSE dla zdrowia zdajemy sobie z tego sprawę i chcąc ulżyć naszym Pacjentom powołaliśmy koordynatora zabiegów medycznych, który zajmie się sprawami organizacyjnymi, udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz udzieli wsparcia w tym trudnym czasie.

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214