Lekarze specjaliści

dietetyk

mgr Natalia Kupść

dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pasjonatka aktywnego i prozdrowotnego trybu życia. Podczas współpracy największy nacisk kładzie na indywidualne podejście, umacnianie motywacji pacjenta, definiowanie jego spersonalizowanych potrzeb i stały kontakt. W aspekcie doradztwa żywieniowego dużą wagę przykłada do trwałej zmiany sposobu odżywiania oraz systematycznie podejmowanej aktywności fizycznej. Stałe poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Marlena Remlinger-Siwocha

lek. Marlena Remlinger-Siwocha⁠

neurolog

Ukończyła wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2013r. Po odbyciu stażu i złożeniu lekarskiego egzaminu końcowego rozpoczęła specjalizację z neurologii w MCM im. dr. Karola Jonschera w Łodzi zakończoną zdobyciem tytułu specjalisty z najlepszym wynikiem z egzaminu testowego w mojej sesji. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów po udarach mózgu, z bólami głowy, bólami kręgosłupa, stwardnieniem rozsianym, padaczką, zawrotami głowy, chorobami nerwowo-mięśniowymi, chorobami zwyrodnieniowymi mózgu. Uczestniczyła również w licznych badaniach klinicznych.

Joanna-Zboińska-res-500x500

dr n. med. Joanna Zboińska⁠

lekarz chorób zakaźnych

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł specjalisty z zakresu chorób zakaźnych uzyskała w 2007 roku. W tym samym roku obroniła pracę doktorską pt. ” Ocena rokowania u dorosłych chorych na marskość wątroby”. Swoje doświadczenie kliniczne zdobywała również w Londynie i Paryżu. Od kilku lat pracuje w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii WSS im. Wł. Biegańskiego w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wątroby ( m.in PZW typu B i C, AIH, PBC, NASH ) oraz chorobami zakaźnymi i pasożytniczymi (m.in borelioza, toksoplazmoza, toksokaroza).

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214