Fizjoterapia w Twoim domu

Wiele osób posiadających schorzenia związane z układem ruchu ma problem z samodzielnym dotarciem na rehabilitację. Jeśli nie możesz lub nie chcesz osobiście stawić się w placówce, rozwiązaniem jest dla Ciebie fizjoterapia domowa.

Umów konsultację

Podczas pierwszej wizyty, podobnie jak w przypadku sesji realizowanej w placówce, ustalany jest indywidualny plan rehabilitacji, przeprowadzane badanie funkcjonalne i wywiad dotyczący przebiegu choroby. Rehabilitacja w warunkach domowych jest tak samo skuteczna jak ta stosowana w gabinecie. Nasz fizjoterapeuta wyposażony jest w odpowiedni sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie różnych zabiegów. Ten rodzaj rehabilitacji dodatkowo gwarantuje Ci brak kosztów dojazdu i oszczędność czasu.

Usługa dostępna jest na terenie Łodzi oraz Płocka.

 

Fizjoterapia domowa obejmuje:

fizjoterapię pooperacyjną

fizjoterapeutyczne przygotowanie
do zabiegu

fizjoterapię pourazową

terapię
manualną

fizykoterapię

plastrowanie dynamiczne

suchoigłowanie

masaż

kinezyterapię

Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie artykuły zawierające przydatną wiedzą z zakresu zdrowia i odpowiedniego odżywiania.
Kliknij w artykuł aby dowiedzieć się więcej na wybrany temat.

Dlaczego warto odpoczywać?

O ile o benefitach płynących z regularnej aktywności fizycznej nikogo nie trzeba przekonywać, to korzyści wynikające z regeneracji powysiłkowej są wciąż marginalizowane, a odpoczynek po treningu często pomijany. Wydaje

III filary zdrowego biegacza – trening uzupełniający

Zaczynając swoją przygodę z bieganiem mamy różne motywacje. Jedni pragną zrzucić kilka zbędnych kilogramów, drudzy chcą zmierzyć się z wyzwaniem przebiegnięcia zawodów, a dla wielu będzie to po prostu

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214