Współpracujemy z licznymi klubami sportowymi

Profesjonalna opieka medyczna jest istotnym elementem w funkcjonowaniu każdego klubu sportowego, dlatego miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem medycznym klubu MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

ESSE dla zdrowia partnerem medycznym Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Jest to pierwsza w Polsce umowa Wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej z profesjonalną placówką medyczną. 

Objęliśmy patronatem medycznym Szkoły Mistrzostwa Sportowego – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim. To placówka o bogatej tradycji, która kształci młodzież w ramach klas ogólnokształcących, ale również sportowych.

Zostaliśmy partnerem medycznym Łódzkiej Akademii Futbolu. Będziemy wspierać młodych piłkarzy w ich rozwoju, tak aby sport był dla nich bezpieczny i mogli cieszyć się rozgrywkami piłkarskimi jak najdłużej. 

Do grona klubów sportowych z którymi mamy przyjemność współpracować dołączyła Tłuchowia Tłuchowo.

Rozpoczęliśmy współpracę z portalem Łódzki Futbol, którego właścicielem jest firma TOMADEX – producent odzieży i sprzętu sportowego polskiej marki KEEZA.

Zostaliśmy partnerem medycznym klubu Star Proboszczewice.

 

Zostaliśmy partnerem medycznym Ligii Bemowskiej.

Zostaliśmy Podjęliśmy współpracę z LKS ŚWIT Staroźreby. ESSE dla zdrowia Płock będzie wspierać medycznie piłkarzy.

Przedłużamy współpracę z Wisłą Płock.

Objeliśmy kompleksową opieką zdrowotną piłkarzy ŁKS-u. Współpraca z takim klubem to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej, wytężonej pracy.

Objęliśmy opieką medyczną klub sportowy Delta Słupno. To kolejna tego typu współpraca płockiej placówki ESSE dla zdrowia.

Objęliśmy opieką medyczną żeńską drużynę Pogoni Zduńska Wola.

.

HobbyLiga została założona przez ludzi, których pasją jest sport.

 

ESSE dla zdrowia partnerem medycznym Polonii Warszawa

ESSE dla zdrowia nowym partnerem KTS! Współpraca obejmuje szereg zabiegów rehabilitacyjnych, w szczególności diagnostykę i terapię z zakresu kontuzji sportowych oraz urazów.

ESSE dla zdrowia partnerem medycznym Wisły Płock

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214