Fizjoterapia sportowa

To model pracy ze sportowcem, który ma na celu wspomaganie treningu, optymalizację osiągnięć sportowych, wzmocnienie regeneracji powysiłkowej oraz przygotowanie zawodnika do startu.

REHABILITACJA PRZEDOPERACYJNA

Każdy zabieg chirurgiczny stanowi wyzwanie dla organizmu, dlatego warto się do niego jak najlepiej przygotować. W tym przypadku schemat działania i praca z Pacjentem są podyktowane rodzajem zabiegu i jego przyczyną. Zdarza się także, że fakt podjęcia rehabilitacji przedoperacyjnej stanowi podstawę do zakwalifikowania chorego do zabiegu.

REHABILITACJA PRZEDOPERACYJNA

Rehabilitacja pooperacyjna to tak naprawdę istotny element zabiegu, ponieważ to od niej w dużym stopniu zależy jego powodzenie. Pooperacyjna rehabilitacji pacjentów ortopedycznych jest niezbędna do odzyskania pełnej sprawności ruchowej.

Aby skorzystać z rehabilitacji w ESSE dla zdrowia nie musisz posiadać skierowania.

Zapytaj o wybraną terapię

Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie artykuły zawierające przydatną wiedzą z zakresu zdrowia i odpowiedniego odżywiania.
Kliknij w artykuł aby dowiedzieć się więcej na wybrany temat.

III filary zdrowego biegacza – trening uzupełniający

Zaczynając swoją przygodę z bieganiem mamy różne motywacje. Jedni pragną zrzucić kilka zbędnych kilogramów, drudzy chcą zmierzyć się z wyzwaniem przebiegnięcia zawodów, a dla wielu będzie to po prostu

Boże Narodzenie – jak je przetrwać będąc na diecie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym przypomnieć o pewnych dietetycznych trikach, które mogą pomóc nam w przebrnięciu przez Święta tak, aby nasza waga nie poszybowała gwałtownie do góry.

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214