Fizjoterapia

Adrian Małek

mgr Adrian Małek

Fizjoterapeuta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego. Na co dzień zajmuje się rehabilitacją w obszarze ortopedii, ze szczególnym uwzględnieniem sportowców po urazach przeciążeniowych oraz zabiegach artroskopowych kończyny dolnej. W swojej pracy używa głównie terapii ruchem, a jako uzupełnienie pracuje technikami terapii manualnej Kaltenborn – Evejenth, masażem tkanek głębokich oraz punktów spustowych. Aby w pełni kontrolować proces powrotu do zdrowia swoich pacjentów wykonuje badanie USG.

tomasz sienicki

mgr Tomasz Sienicki

Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w dysfunkcjach stawów obwodowych (w szczególności stawu kolanowego,obręczy barkowej), bólach kręgosłupa, dolegliwościach mięśniowych. Na co dzień pracuje w gabinetach rehabilitacyjnych, ale doświadczenie zdobywał również w klubach sportowych takich jak LTS Legionovia oraz KPR Legionowo. Na wyróżnienie zasługuje również praca w Kadrze Polski Piłki Ręcznej Plażowej. W swojej terapii posługuje się technikami manualnymi, angażuje pacjenta do samodzielnej pracy oraz wykonuje zabiegi fizykalne.

Kursy jakie ukończył: Terapia manualna wg koncepcji Maitland Terapia manualna wg dr Ackermanna; Terapia manualna w ostrym stanie odcinka lędźwiowego; Rehabilitacja w sporcie Functional Movement Systemem; Koncepcja Kinetic Control; Taping rehabilitacyjny; Masaż II stopnia (masaż sportowy, relaksacyjny, izometryczny, bańką chińską). Prócz ukończonych kursów, uczestniczy w licznych konferencjach oraz szkoleniach.

Olej

mgr Jakub Olejniczak

Fizjoterapeuta

Pracując z pacjentem wykorzystuje wiedze zdobytą na specjalistycznych kursach. Po zebraniu wywiadu oraz zbadaniu pacjenta wprowadza plan terapii indywidualnie dostosowany do problemu z którym pacjent się boryka. Od dziecka związany ze sportem, obecnie sędzia piłki nożnej, wcześniej piłkarz. Jako zawodnik piłki nożnej borykał się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi i korzystał z pomocy fizjoterapeutów, co skłoniło go do zostania fizjoterapeutą. Kontuzje których doznał pozwalają mu lepiej wczuć się w problem pacjenta i wdrożyć skuteczniejszy plan terapii.

wetman

mgr Radosław Wetman

Fizjoterapeuta

Absolwent Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, na kierunku fizjoterapia. Dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez niego usług medycznych była na najwyższym poziomie, dlatego też każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie. Duży nacisk kładzie na profilaktykę oraz edukację Pacjenta. Należy do osób, które chcą się rozwijać i zdobywać wiedzę, dlatego systematyczne podnosi swoje kwalifikacje.

Tomek

mgr Tomasz Drzewiecki

Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Jako zawodnik judo z 15 letnim stażem doskonale rozumie jak istotny jest szybki powrót do zdrowia i realizowanie swoich planów w sporcie oraz życiu zawodowym. W tym celu wykorzystuje wiedzę i metody zdobyte na kursach pinoterapii oraz kinesiotapingu. W pracy z pacjentem kładzie nacisk na indywidualizację terapii oraz właściwe rozplanowanie jej w czasie w celu szybszego powrotu do sprawności. Edukacja pacjenta oraz profilaktyka w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia kontuzji jest dla niego dodatkowym celem, do którego dąży razem z Pacjentem.

benisz

mgr Michał Benisz

Fizjoterapeuta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego. Na co dzień zajmuje się rehabilitacją w obszarze pediatrii, ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów z wadami postawy oraz skoliozami. W swojej pracy wykorzystuje terapie ruchem, a jako uzupełnienie pracuje metodą FITS, masażem tkanek głębokich oraz punktów spustowych.

monika esse

mgr Monika Jędrzejewska

Fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła kierunek Fizjoterapia na wydziale Nauk o Zdrowiu. W swojej pracy wykorzystuje różne techniki leczenia urazów, zaburzeń oraz chorób, które poznałam w trakcie 5-letnich studiów, praktyk, stażu, a także praktyki zawodowej. Są to między innymi: terapia manualna, kinesiotaping oraz pinoterapia. Celem jej pracy jest jak najszybsze przywrócenie sprawności ruchowej i fizycznej pacjenta, dlatego do każdej osoby podchodzi indywidualnie, a także stale poszerza swoją wiedzę.

gregorczyk

mgr Maciej Gregorczyk

Fizjoterapeuta

Absolwent UMK Collegium Medicum im L.Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku Fizjoterapia oraz Dyplomowany technik masażysta. Doświadczenie zawodowe zbierał podczas pracy z piłkarzami ręcznymi oraz nożnymi takich zespołów jak : Wisła Płock, SPR Wisła Płock i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Płocku. W leczeniu pacjentów kieruje się maksymą: ” Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu”. Jako fizjoterapeuta wykorzystuje techniki nauczone na licznych kursów tj. Masaż Tkanek Głębokich czy Terapia Manualna wg. Kaltenborna. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości stawów obwodowych oraz w powrotach sportowców po różnego rodzaju zabiegach.

berg strona

mgr Dawid Berg

Fizjoterapeuta

Ukończył Społeczną Akademię Nauk w Łodzi, a jako student związany był z WSSP w Lublinie, oraz WSS przy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Od dziecka trenował piłkę nożną, aż do momentu poważnej kontuzji. Dużej części urazów z którymi spotyka się w swojej pracy doświadczył osobiście, przez co charakteryzuje go wysoki poziom empatii. Doskonale rozumie jak ważny dla pacjentów jest szybki powrót do zdrowia, dlatego też w swojej pracy podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta przeprowadzając holistyczne badanie diagnostyczne.

W związku z tym że ukończył wiele kursów i szkoleń profesjonalnie posługuje się specjalistycznymi technikami terapii manualnej według standardów IFOMPT. Jako potwierdzenie diagnostyczne wykorzystuje aparat do ultrasonografii(USG) by precyzyjniej zdiagnozować i omówić z Pacjentem problem. 

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214