Ortopedia

skrupski

Lek. Jan Skorupski

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych (szkolenia USG cetryfikowane PTU, konferencje ISOKINETIC, ESSKA, Muscel-tech zajmującą się tematyką leczenia urazów sportowców, po kursach szkoleniowych zabiegów artroskopowych staw kolanowy i staw barkowy, KURS AO Trauma).

Wykonuję iniekcje w ramach terapii PRP i ORTHOKINE. Osobiście aktywnie związany ze sportem zawodowym – Medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski Judo oraz sportem amatorskim – medalista Mistrzostw Polski lekarzy w piłkę nożną. Jako były sportowiec stara się poznać oczekiwania Pacjentów, aby wyjść im na przeciw i pomóc im w jak najszybszym powrocie do sprawności.

durka

Lek. Damian Durka

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych m.in: szkolenia USG narządu ruchu cetryfikowane PTU, uczestnik konferencji FIFA Isokinetic Football Medicine Injuries Londyn 2019, po licznych kursach szkoleniowych zabiegów artroskopowych.

Obszar zainteresowań medycznych to urazy sportowe, rekonstrukcje więzadeł kolana, metody regeneracji chrząstki stawowej, biologiczne metody wspomagające leczenie chorobę zwyrodnieniową stawów. Prywatnie kibic piłki nożnej, medalista Mistrzostw Polski lekarzy w piłkę nożną.

 

ludwiczak

Lek. Krystian Ludwiczak

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2012 specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Staż specjalizacyjny odbywał w Szpitalu WAM w Łodzi, w Klinice Ortopedii. Interesuje się szeroko pojętą traumatologią sportową, a w szczególności urazami stawów kolanowych oraz leczeniem artroskopowym. Posiada licencję lekarską PZPN.

woźniak 2

Lek. Stanisław Woźniak

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

W 2011 r ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W czasie studiów w roku akademickim 2009/2010 w ramach programu ERASMUS studiował na Université Claude Bernard Lyon 1. Specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu ukończył w 2019r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz ESSKA. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych m.in: szkolenia USG narządu ruchu cetryfikowane PTU, 18th ESSKA Congress, Glasgow 2018, AO Trauma Course.

Obszar zainteresowań medycznych to zwyrodnienia stawów biodrowych i kolanowych, urazy i przeciążenia narządu ruchu, rekonstrukcje więzadeł kolana, metody regeneracji chrząstki stawowej, endoprotezoplastyka stawów kolanowych i biodrowych. Prywatnie uczestnik zawodów triathlonowych.

 

b7bd9c2f7c2a14410997bfc07f12b7bb

Lek. Piotr Zaorski

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Zajmuje się leczeniem urazów, zmian przeciążeniowych i zwyrodnieniowych ręki, nadgarstka, łokcia, barku oraz kolan. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi artroskopii m.in. nadgarstka. Przyjmuje dzieci od 3 roku życia. Stale uczestniczy w konferencjach i szkoleniach zagranicznych. Od 2010 roku nieprzerwanie pracuje w prywatnej placówce w Warszawie oraz od 2017 roku jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Reki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi. W swojej karierze leczył wielu zawodników i profesjonalnych sportowców. 

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214